Wymiana i zwrot towaru

Zwrot towaru / Wymiana towaru


Jeśli z jakiegoś powodu towar z www.sportshouse.pl nie pasuje do Państwa, proszę się nie martwić. Mają Państwo 30 dni na wymianę produktów i 14 dni na ich zwrot. Proszę przestrzegać następujących punktów:  

      1. Nie odcinać etykietki! - Nigdy nie należy zrywać etykiety przed dokładnym sprawdzeniem towaru. Pierwotnie nakręcona metka jest wielką zaletą przy wymianie towaru na inny.
      2. Zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem sklep@sportshouse.sk. Ten punkt jest niezwykle ważny. Jeżeli poczta nie przyniesie nam paczki, możemy ją śledzić na poczcie i cały proces zwrotu zostanie znacznie przyspieszony. Jeżeli nie mamy od Państwa informacji, że powinniśmy spodziewać się zwrotu, nie możemy zoptymalizować tego procesu. Jeśli wymieniamy przedmiot na inny rozmiar, prosimy o jak najszybsze poinformowanie nas, jaki rozmiar ma być dla Państwa zarezerwowany.
      3. Starannie zapakować oryginalny towar i wysłać go do nas na adres siedziby firmy - Sports House Slovakia, Nám. L. Novomeského 7, 040 01 Košice, Słowacja. Proszę wysłać towar do nas na własny koszt i NIGDY nie wysyłać go za pobraniem. Proszę załączyć wypełniony formularz z punktu 6.
      4. Po otrzymaniu towaru sprawdzimy go, a następnie skontaktujemy się z Państwem. Jeżeli towar dotarł nienoszony, nieuszkodzony i z oryginalnymi etykietkami, wyślemy Państwu nowy towar na wymianę. Jeżeli zwrócili Państwo towar, wyślemy pieniądze na wskazane przez Państwa konto bankowe. 
      5. Jeżeli kupujący zwróci tylko część całego zamówienia, a wartość dostarczonego towaru spadnie poniżej wartości określającej bezpłatną wysyłkę, kupujący jest zobowiązany do pokrycia dodatkowych kosztów wysyłki.
      6. Formularz odstąpienia od umowy.


      W Koszycach, 14.2. 2023 - Sports House Slovakia s.r.o.